GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

2 gün önce
GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK ...

Önceki yazılarımda en yakışıklıları, en karizmatikleri ve en güzelleri belirledik sıra geldi en seksilere ;) Kesinlikle birbirinden çok farklı olan bu kavramları yazılara göz atınca daha iyi anlayacaksınız. Ortak kümeyi de beraber belirlemiş oluruz böylece ;) Bir insan pekala hem karizmatik, hem yakışıklı hem de seksi olamaz mı ? Bence olabilir :P 

Listeye geçtim..

1.JASON STATHAM

GELMİŞ GEÇMİŞ 10 SEKSİ ERKEK

Bu adam ne yakışıklı ne karizmatik ama inanılmaz seksi. Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez ismi Jason Statham'dan bahsediyorum tabii ki de. Bu tespitimi Victoria's Secret mankenlerinden Rosie Hungtinton-Whiteley de fark etmiş olacak ki 5 yıldır adamın peşini bırakmıyor.

2.NİCK BATEMAN

GELMİŞ GEÇMİŞ 10 SEKSİ ERKEK

Son zamanların yükselen yıldızlarından Nick Bateman da listeme girmeyi başaranlardan. İnstagramın da popülaritesine büyük oranda katkıda bulunduğu Nick hesabından her gün çıplak ötesi fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Seksi bir erkeğe göre bence yüzü fazla güzel olan model vücuttan kurtardı diyebiliriz.

3.CHRİSTİANO RONALDO

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

İlk gördüğümde bu ne be apaçi gibi desem de bu adamın çekiciliğini asla göz arda edemem. Vücuduyla olsun, iyi kalbiyle olsun bence en seksi erkekler arasında ön sıralarda yerini almalı.

4.JAVİER BARDEM

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

En en en seksi bulduğum erkeklerden birine geldi sıra. Vicky and Christina Barcelona filmiyle tanıdığım ve enerjisinden kendimi alamadığım Javier Bardem kesinlikle çok seksi! 

5.BURAK ÖZÇİVİT

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

Etrafımdaki çoğu kişiye en seksi erkeklerden bir iki isim söyle diye sorduğumda ilk aldığım cevaplar arasında bu adam hep var. Düşünün ki erkekler bile öyle olduğunu iddia ediyor. E o zaman benim de bayıldığım Burakz Özçivit de listede yerini alsın.

6.PAMİR TEKİN

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

En yakın arkadaşımın keşfi olan Pamir Tekin de şurada dursun. Adamın adı bile seksi; Pamir!

7.NİHAT ALPTUĞ ALTINKAYA

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

Biraz da Türklerden seksi adam bulalım derken fazla kasmış olabilirim ama Nihat'ın da hakkını yemek istemiyorum. Yaprak Dökümü'nde ülkece hastaydık kendisine. Survivor'a katılmayacaktı, kendini bitirdi falan filan diye klişelerle devam etmek istemiyorum :P

8.ERİC BANA

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

Genellemelerden kaçınıp benim seksi bulduklarımdan bir taneyi daha eklemek istedim listeye. Eric Bana! Kendisini Truva filminde Hector karakteriyle tanıdık ve bayıldık. Seksilikten ölebilir.

9.JOHHNY DEEP

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

Yaşayan en seksi erkekler arasında gösterilen Johhny Deep de listemde yerini aldı. Çelimsiz melimsiz ama gerçekten çok seksi. Dünyaca hastasıyız desek yalan olmaz :)

10.KEREM BURSİN

GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEKSİ 10 ERKEK

Onlu yaşlardaki kızların (teenage dememek için kendimi zor tuttuğum doğrudur :)) sevgilisi Kerem Bursin'siz olmaz dedim. Şimdi teenage diye sınırlamak da olmaz aslında o ses o bakış o vücut. Etkilenmicek kız yok. Çok net.

10 adımda seksi bacaklar ...

Galeriler

12 adımda seksi olabilirsiniz ...

Galeriler

Çirkin ama seksi ünlüler ...

Galeriler

Kate Upton'dan seksi katalog çekimi ...

Galeriler

Aldatan erkek nasıl anlaşılır? ...

Galeriler

Çapkın Erkek Nasıl Anlaşılır? ...

Galeriler

En moda erkek tişört modelleri ...

Galeriler

Erkek Bere Modelleri ve Yapılışı ...

Galeriler

Erkek örgü bere, atkı ve boyunluk modelleri ve yapımı ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook