TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

2 gün önce
TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ ...

Türkiye'nin en karizmatik erkekleri arasında bir anket düzenledik hanımlar ve size listeyi açıklıyoruz. Birbirinden yakışıklı ve seksi bu erkekler arasında seçim yapmak oldukça zordu ama en sonun ortaya en karizmatik 10 erkek listesi çıktı. Birçok genç kızın rüyalarını süsleyen bu adamların hayatlarınada beraberce göz atalım. Bakalım Türkiye'nin en karizmatik 10 erkeği nerden gelmiş nereye gidiyor :)

1.TARIK AKAN

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Türkiye'nin en karizmatik erkekleri arasında Tarık Akan olmazsa olmazdı. Gelmiş geçmiş en yakışıklı erkek kategorisinde bile başı çeker bu adam :) Gelelim Tarık Akan kimdir? 13 Aralık 1949 yılınd doğan Tarık Tahsin Üregül Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliği ve Gazetecilik bölümünden mezundur. Ses dergisinin yapmış olduğu yarışmayı kazanarak sinema dünyasına atılan Tarık Akan Anne Kafamda Bit Var isimli de bir kitap çıkarmıştır. 100'ün üstünde filme imza atan yakışıklı oyuncu onlarca ödül alarak da oyunculuğunu tescillemiştir. Kendisine bayılıyoruz :)

2.KIVANÇ TATLITUĞ

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Behlül karakteriyle ilgileri üstüne çeken yakışıklı oyuncu Türkiye'nin en karizmatik erkekleri listesinde ön sıralarda yerini aldı. 27 Ekim 1983 Adana doğumlu olan Kıvanç Tatlıtuğ 2002 yılında Best Model Of Turkey adlı yarışmayla adını duyurdu. Birçok genç kızın hayranı olduğu başarılı oyuncuyu şimdilerde Kuzey Güney adlı dizi de seyrediyoruz.

3.MEHMET GÜNSUR

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Mehmet Günsur da bakışıyla, gülüşüyle Türkiye'nin en karizmatik 10 erkeği arasında yerini aldı. Bu adamdaki hava kimsede yok. O duygusallık, o gülüş hepsi bambaşka :) Mükemmel bir oyunculuk yeteneği olan Mehmet Günsur'u Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde izleyin bana hak vericeksiniz. 8 Mayıs 1975 doğumlu olan yakışıklı aktör Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi mezunu. Dört yıl boyunca Taksim de lokanta işletmeciliği yaptıktan sonra Ferzan Özpetek'in Hamam filmiyle adını duyurdu. Şimdilerde İtalya'da yaşayan oyuncu italyan yöntemen Katerina Mongio ile evlidir.

4.SELÇUK YÖNTEM

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

1953 İstanbul doğumlu olan Selçuk yöntem özellikle ses tonu ve duruşuyla Türkiye'nin en karizmatik erkekleri listesine girmeyi hakediyor. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan yöntem sayısız tiyatro oyununda oynadı ve birçok ödülünde sahibi oldu. Son zamanlarda dizilerde görmeye alışık olduğumuz yakışıklı aktör Şiir Niye isimli de bir şiir albümü yaptı.

5.FİKRET KUŞKAN

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

22 Nisan 1965 yılında İstanbul'da doğan Fikret Kuşkan İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Bir süre fotoğrafçılık yaptıktan sonra kariyerini tamamen oyunculuk üzerine kurmuştur. İlk olarak sis filminde rol alan karizmatik oyuncu Şaşıfelek Çıkmazı adlı diziylede adını duyurmuştur. Birçok kadının hayranı olduğu bu asi çocuğu Türkiye'nin en karizmatik erkekleri arasına yazmazsak ayıp etmiş olurduk.

6.NEJAT İŞLER

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Evet geldik Türkiye'nin en karizmatik erkeği dendiğinde ilk akla gelen isimlerden birine. Soğuk duruşuyla bile birçok kadının gönlünü fethetmeyi başaran Nejat İşler 28 Şubat 1972 İstanbul doğumlu. Okul yıllarında popüler olmak adına başlayan oyunculuk serüveni bugünlere kadar geldi. Birçok eğitimini yarıda bırakan yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmayı başardı. 1999 yılında ilk filmi olan Eylül Fırtınasında rol alan Nejat İşler'i şimdilerde Bahzat Ç. Adlı televizyon dizisinde seyredebilirsiniz.

7.MEHMET ASLANTUĞ

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Bu adamda nasıl bir şeytan tüyü var bilmiyorum. Annem hatta anneannem ve daha sayamadığım birçok kadının da hayranlığını kazanmış yakışıklı aktör şüphesiz Türkiye'nin en karizmatik erkekleri arasında. 25 Eylül 1961 Samsun doğumlu olan Mehmet Aslantuğ oyunculuğa öğrencilik yıllarında başladı. 1993 yılında Detay filmi kurdu. Şimdilerde zamanının Türkiye güzeli Arzum Onan ile evli olan oyuncunun Can isimli bir de çocuğu var.

8.YİĞİT ÖZŞENER

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Geldik hem sempatik hem de çok karizmatik olmayı başarabilen nadir erkeklerden birine. 6 Nisan 1972 İzmir doğumlu olan Yiğit Özşener Yıldız Teknik Üniversitesi Elektornik ve Haberleşme mühendisliğinden mezun oldu. 1994 yılında Stüdyo Oyuncuları Topluluğu'nda eğitim almaya başlayarak oyunculuğa adım attı. Sayısız tiyatro ve dizi de oynayan yakışıklı oyuncuyu Ezel ve Son adlı dizilerden yakından tanıyoruz. Kendisine sahtekar roller bu kadar mı yakışır arkadaşım :) Şeytan tüyü olanlardan aman dikkat :)

9.SARP AKKAYA

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Ezel dizisiyle adını duyuran Sarp Akkaya 13 Mayıs 1980 doğumlu. Kendisi gibi oyunculuk yapan  Kaya Akkaya ve Esra Akkaya ile de kardeş olan Sarp şimdilerde Suskunlar adlı dizi de başarılı bir rol çiziyor. Kendisini Türkiye'nin en karizmatik 10 erkeği listesine aldık çünkü Ezel dizisinde başta Kenan olmak üzere birçok dikkat çekici adamın yanında bile kendini göstermeyi başardı. Benim favorim Tefo'ydu :)

10.KENAN İMİRZALIOĞLU

TÜRKİYE’NİN EN KARİZMATİK 10 ERKEĞİ

Vee ve ve geldik Türkiye'nin en karizmatik erkeğine :) Onu nasıl anlatırım nasıl tarif ederim bilmiyorum ama şüphesiz ki hem çok yetenekli hem çok yakışıklı hem de inanılmaz bir karizmaya sahip. 18 Haziran 1974 Ankara Bala doğumlu olan yakışıklı oyuncu 1997 yılında Best Model of Turkey adlı yarışmada birinci olduktan sonra Best Model of World yarışmasına katılmış ve ilk defa bir Türk erkeğinin birincilik almasına sebep olmuştur. Deli Yürek adlı dizi de yıldızı parlayan oyuncuyu son olarak Ezel dizisinde seyretme imkanı bulduk.

Kızlaaar :) siz de kendi ilk 10'unuzu belirleyip buraya yazın benim atladıklarım olabilir siz tamamlayın ;)

En Karizmatik 15 Poz ...

Galeriler

Akrep Burcu Erkeği Yıldıznamesi ...

Galeriler

Aldatan Erkeği Ele Veren Yalanlar ...

Galeriler

Boğa burcu erkeği nasıl tahrik olur? ...

Galeriler

En yakışıklı 10 Türk erkeği ...

Galeriler

Erkeği İlişkiden Soğutan Şeyler ...

Galeriler

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook